Viimsi Jaakobi kirikus toimub

märts 2019

E T K N R L P
1
2
  • ORELIKEVAD: ANNA HUMAL, kaastegev Kristiin Lääts (saksofon)
  • Sofi Aršase näituse KIHID esitlus/kohtumine kunstnikuga ja Rahvusooper Estonia tromboonirühma kontsert
3
  • Jumalateenistus armulauaga
  • Jumalateenistus armulauaga
4
5
  • Kontsert-luulekava: Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Märt Avandi ja Johan Randvere
6
7
8
  • Näituse avamine: Marta Stratskas
9
  • ORELIKEVAD: ANNELI KLAUS, kaastegev Helika Gustavson-Rätsep (sopran)
10
  • Jumalateenistus armulauaga
11
12
13
14
15
16
  • ORELIKEVAD: TUULIKI JÜRJO
17
  • Jumalateenistus armulauaga
18
19
20
21
22
23
  • ORELIKEVAD: KAISA KUSLAPUU, kaastegev Karolin Übner (torupill)
24
  • Jumalateenistus armulauaga
25
26
27
28
  • LOO ÕHTU - Katarina Kaleininkas
29
  • Lennart Meri mälestuskontsert: Eesti Filharmoonia kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester - dirigent Tõnu Kaljuste
30
31
  • Jumalateenistus armulauaga
Laupäev 23. märts
  • 14:00 - ORELIKEVAD: KAISA KUSLAPUU, kaastegev Karolin Übner (torupill)

    Kavas E.Arro, improvisatsioonid

Pühapäev 24. märts
  • 11:00 - Jumalateenistus armulauaga

    Muusikaga teenivad kaasa Tohisoo Muusikakooli oreliõpilased Karin Antonis, Rebecca Uibubuu ja Paula Liisa Alasepp(Õpetaja Eve Lend)

Neljapäev 28. märts
  • 18:00 - LOO ÕHTU - Katarina Kaleininkas

Reede 29. märts
  • 19:00 - Lennart Meri mälestuskontsert: Eesti Filharmoonia kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester - dirigent Tõnu Kaljuste

Pühapäev 31. märts
  • 11:00 - Jumalateenistus armulauaga

Laupäev 6. aprill
  • 14:00 - KONTSERT: Oreliduo Denis Makhankov - Dina Ikhina (Petseri - Peterburi)

    Kavas J.S.Bach, C.Franck, J.Langlais, D.Shostakovich, D.Bedard
    Kontsert on tasuta!

Pühapäev 7. aprill
  • 11:00 - Jumalateenistus armulauaga

  • 13:00 - Jumalateenistus armulauaga

    Rohuneeme kabelis

Reede 12. aprill
  • 19:00 - Kontsert: Õhtusel jalutuskäigul Bachist Pärdini - Arsise käsikellade ansambel

    Piletid saadaval kohapeal

Pühapäev 14. aprill
  • 11:00 - Jumalateenistus armulauaga

Neljapäev 18. aprill
  • 18:00 - Suure Neljapäeva jumalateenistus armulauaga

Reede 19. aprill
  • 11:00 - Suure Reede liturgiline jumalateenistus

Pühapäev 21. aprill
  • 11:00 - Ülestõusmispüha jumalateenistus armulauaga

  • 13:00 - Ülestõusmispüha jumalateenistus armulauaga

    Rohuneeme kabel