Annetamise privaatsuspoliitika

1. Privaatsuspoliitika

EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus on võtnud endale kohustuse kaitsta rkenduse kasutajate privaatsust. Sellest tulenevalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kasutaja andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

3. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kauplused)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfo või küpsiste (cookies) kaudu
  • annetuse sooritamisel meie kodulehel

4. Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime kasutajale edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

5. Kogutud isikuandmete kasutamine

EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus on isikuandmete vastutav töötleja, EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kasutaja ees võetud kohustuste täitmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

6. Isikuandmete kaitse

EELK Viimsi Püha Jaakobi kogudus rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

7. Turvalisus

Kõik EELK Viimsi Püha Jaakobi koguduse kodulehe külastamise ja annetuste tegemise käigus teatavaks saanud kasutaja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab annetuse tegija isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

8. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nõustud nendega.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust viimsi@eelk.ee või +372 607 5070